Olle Bonnier färglitografi
2012-12-30
164643
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BONNIÈR, Olle (född 1925): Rymdkomposition, signerade O Bonnier, 71/320, färglitografi, bladstorlek 38x52 cm