Robert Högfeldt oljemålning
2013-01-11
164636
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): I trädgården, signerad R. Högfeldt, olja på pannå, 32x40 cm