Sven Lidberg handkolorerad
2012-12-30
164634
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LIDBERG, Sven (född 1944): "Södermalm", signerad Sven Lidberg, 125/250, handkolorerad, färglitografi, 58x46 cm, enhändigt gjord och bemålad ram