Susanne Henriques "Björnen" väggtextil 2007
2012-12-29
164595
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGTEXTIL, Susanne Henriques, "Björnen", 2007, gobelängteknik, signerad SH-07, 66x51 cm
PROVENIENS: Sten Kauppi och Björn Lundberg
HISTORIK: Textilen utställd på Galleri Lejonet som drevs av Björn Lundberg