Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAHLGREN, Jacob (född 1970): Komposition VI, etsning, signerad och numrerad Jacob Dahlgren 13/35, rammått 47x47 cm
Bristning
164590
2012-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här