Olle Nordberg oljemålning
2012-12-29
164570
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Stadsmotiv, signerad och daterad Olle Nordberg Taormina -26 olja på pannå, 35x45 cm