Peter Dahl litografi
2012-12-29
164522
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, No 67, signerad Peter Dahl, litografi, 42x29 cm