Lars Florén oljemålning
2012-12-28
164495
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FLORÉN, Lars (1889-1979): Blomsterstilleben, signerad L Florén, olja på duk, 49x60 cm