Stekfat Kina
2012-12-27
164478
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, dekor i underglassyrblått, 17/1800-tal, 46x37 cm
Smärre nagg