Tallrikar Kina
2012-12-27
164472
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TALLRIKAR, 15 st, olika, porslin, Kina, oktagonala, dekor i underglasyrblått, delvis 1800-tal, diameter ca 22 cm
Nagg, lagningar och skador