Marc Chagall färglitografi
2012-12-26
164291
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAGALL, Marc (1887-1985): "Den gröna clownen", signerad i plåten, färglitografi, 32x22 cm