M Pyk litografi
2012-12-27
164269
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5, oramad