Stekfat Kina
2012-12-22
164267
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, dekor i famille rose, 17/1800-tal, 42x33,5 cm
Nagg.