Axel Lind oljemålning
2012-12-26
164234
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LIND, Axel (född 1907): Kustbild, signerad Axel Lind, olja på duk, 48x60 cm