Bertil Wahlberg oljemålning
2012-12-26
164230
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Flickporträtt, signerad Wahlberg, olja på duk, 80x117 cm