Oljemålning 1800-tal
2012-12-26
164228
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England, 1800-tal, Träd, olja på duk, 51x77 cm