Dali litografi
2012-12-26
164214
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DALI, Salvador (1904-1989): "Le Triomph de Christ et de la Virge", ur Divina Comedia, 1960, signerad EA, färglitografi, 24x17,5 cm, Michler-Löpsinger 1128