Jockum Nordström litografi
2012-12-27
164133
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 82/250, litografi, 60x85 cm