Lena Linderholm litografi
2012-12-22
164127
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm, oramad