Yrjö Edelmann litografi
2012-12-22
164073
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm, oramad