Torulf Engström emalj
2012-12-30
164056
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (3+1) Landskap och kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, 40x40 (3 st) resp 35x35 cm (1 st), oramade
Smärre skador