Christo färgoffset
2013-01-15
164052
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHRISTO (USA, född 1935): "Wrapped Coast", Little Bay Australia, 1969, signerad Christo, offset, 62x98 cm, oramad
smärre kantskador, hanteringsveck