Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (4) Landskapsbilder, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 35x35 cm, ramade
Zustandsbeschreibung
164012
2012-12-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner