Madeleine Pyk olja
Klubbat för:
6 800 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
PYK, Madeleine (född 1934): Diana, signerad M. Pyk, olja på duk, 30x25 cm
Kuntoraportti
163878
Päivämäärä:
2013-01-21