Madeleine Pyk olja
2013-01-21
163878
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Diana, signerad M. Pyk, olja på duk, 30x25 cm