Albert Johansson olja
2012-12-27
163855
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
JOHANSSON, Albert (1926-1998): Förborgat, signerad Albert Johansson samt daterad på baksidan 1981, olja på pannå, 91x22