Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ, med två lådor, Louis XV-stil, 1800-tal, Italien, valnöt och rot, höjd 81, 47x30 cm
Zustandsbeschreibung
Skador och sprickor.
163846
2012-12-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner