Frans Odelmark akvarell
2012-12-22
163779
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Sydländsk by, signerad och daterad F V Odelmark, akvarell 14,5x8 cm