Lennart Jirlow provtryck
2013-01-07
163776
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Spiraltrappan, 1968, signerad Jirlowprovtryck, litografi, 29x20 cm