Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-12-21
163681
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CARLIER, Modeste (1820-1878): Blomsterstilleben, signerad, olja på duk, 60x40 cm