Frans Wilhelm Odelmark oljemålning
2012-12-21
163679
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): "Venedig", signerad F W Odelmark, olja på duk, 95x67 cm
Liten buckla på duk