Smyrna antik
2012-12-21
163650
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 40 000 SEK |
SMYRNA, Izmir Turkiet, antik, ca 430x649 cm
PROVENIENS: Från ett sörmländskt herrgårdshem
Skador på ena långsidan, fläckar