Klubbat för:
4 200 SEK
4 000 SEK
HUNDERTWASSER, Friedensreich (Österrike1928-2000): Hommage à´Schröder Sonnenstern, 1972, stämpelsignerad och numrerad 28/4200, färgserigrafi med metallprägling, bladstorlek ca 100x70 cm
163590
2012-12-20