Bengt Landin färglitografi
2012-12-20
163585
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LANDIN, Bengt (född 1933): Fisk med and, signerad Bengt Landin, färglitografi, bladmått 60x85 cm