Axel Nilsson oljemålning
2012-12-19
163542
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NILSSON, Axel (1889-1981): "Landskap, höst", signerad Axel Nilsson, olja på pannå, 54,5x45 cm