Matta Judith Johansson
2012-12-29
163526
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MATTA, Judith Johansson, Ateljé JJ, röllakan, 242x166 cm, signerad
Något naggad i fransen