Oidentifierad konstnär
2012-12-20
163511
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Kardinal, otydligt signerad och daterad, olja på duk, 26x21 cm