Handspegel silver Gustaf Folcker
2012-12-17
163495
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANDSPEGEL, silver, Karl Johan, stämplad Gustaf Folcker Stockholm 1836, längd 17 cm
Glas med skador