Konrad Ekdahl olja
2012-12-19
163473
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910 - 2002): De röda parasollen, signerad och daterad K Ekdahl -40, olja på duk, 39x48 cm