Skål i silver
2012-12-17
163472
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKÅL på fot, silver, fantasistämplar, 1800/1900-tal, rocaille - och bladdekor, höjd 8,5 cm, längd 25,5 cm, vikt ca 273 g