Figuriner bl a KPM Berlin
2012-12-16
163405
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURINER, 2 st, porslin, 1900-talets början, varav en märkt KPM Berlin, höjd 17-22 cm
Skador, lagningar, delar saknas