Richard Ryan färglitografi
2012-12-19
163334
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RYAN, Richard (född 1974): "Dollar bills", signerad Ryan, färglitografi, 49x34 cm