Leopold Fare oljemålning
2012-12-18
163325
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FARE, Leopold (1926-1996): Stilleben, signerad Fare, olja på duk, 82x65 cm