Jan Naliwajko färglitografi
2012-12-18
163288
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Gul figur, signerad och daterad J. Naliwajko 1990.S, numrerad 12/45, färglitografi, 38x55 cm