Richard Ryan färgserigrafi
2012-12-19
163286
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RYAN, Richard (född 1974): "Red dress" ur Manhattan in fashion, signerad och numrerad Ryan 240/350, färgserigrafi, 48x62 cm