Marcel van Zuylen Strüwer färglitografi
2012-12-19
163283
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STRÜWER, Marcel van Zuylen (född 1969): "Incident in Spain III", signerad och numrerad Marcel 322/350, färglitografi, 68x48 cm