Karl Höglund färglitografi
2012-12-18
163273
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Dans, signerad Karl Höglund, EA, färglitografi, 43x58 cm