Karl Höglund färglitografi
2012-12-18
163239
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): "Dansen", signerad Karl Höglund, HC XXVII/XXIX, färglitografi, 45x29 cm