Ron Lior färgserigrafi
2012-12-17
163221
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RON, Lior (född 1971): Liggande skönhet mot blå bakgrund, signerad och numrerad Lior 147/250, färgserigrafi, 54x84 cm