Soppslev uppläggningsskedar silver
2012-12-15
163193
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SOPPSLEV, UPPLÄGGNINGSSKEDAR, 2+2 st., silver, 1907, dekor i form av lövverk, längd 18-37 cm, total vikt ca 490 g
Slitage, repor