Eric Detthow oljemålning
2012-12-17
163182
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DETTHOW, Eric (1888-1952): Stilleben, signerad Detthow, olja på duk, 65x81 cm